Detektyw Marcin Popowski

Detektyw, analityk ds. bezpieczeństwa, mediator. Absolwent Wydziału Administracji i Nauk Politycznych Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji UW. W latach 1998-2006 sekretarz i rzecznik prasowy Stowarzyszenia Detektywów Polskich, członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

W branży detektywistycznej i bezpieczeństwa publicznego od ponad 20 lat, m.in. w tym czasie zbierał materiały dowodowe do kilkuset spraw rozwodowych. Autor wielu publikacji o tematyce kryminalnej. Współpracował z dziennikarzami śledczymi przy rozwiązywaniu największych polskich afer gospodarczych, konsultant filmów o tematyce kryminalnej. Doradca organów ścigania w zakresie walki z przestępczością zorganizowaną. Konsultant zarządów spółek kapitałowych do spraw bezpieczeństwa, obrotu gospodarczego i przetwarzania informacji.

Więcej na popowski.pl

Iwona Konieczna

Reporterka, pisarka, blogerka. Ukończyła Instytut dziennikarstwa na UW. Zakładała redakcje m.in. „Tygodnik Angora”, „Superskandale bez kurtyny”. Specjalizowała się w reportażu wcieleniowym, uczestniczącym i dochodzeniowym. Wydała „Szarlotka z ogryzków” (z Pawłem Tomczykiem), „Jak być zawsze piękną, młodą i bogatą” (z Grażyną Wolszczak), „Porady na zdrady. Kłamcy zdradzają a zdrajcy kłamią” (z Marcinem Popowskim).

Więcej na konieczna.eu

Tyle się stało i nic się nie stało.
To najtrudniejszy przypadek w mojej karierze – rozwiązać zagadkę zbrodni, której nie było.

Pozostałe osoby i partnerzy w zespole: